GelTouch – twój osobisty salon manicure

TWÓJ OSOBISTY SALON MANICURE!

Lakier GelTouch zamienia KAŻDY lakier do paznokci w trwały manicure żelowy o wysokim połysku w ciągu zaledwie 60 sekund! Jego trwałość wynosi do 10 dni! Usuwamy zdejmując warstwę lakieru podważając ją patyczkiem na krawędzi paznokcia.

Odkurzcie więc swoją starą kolekcję lakierów do paznokci i tchnijcie w nią… lub domalujcie do niej… nowe życie poprzez zmianę swojego lakieru w żel przy pomocy lakieru GelTouch! Szybko, prosto, bez żadnych dodatkowych komplikacji ! Jakakolwiek marka, kolor czy rodzaj lakieru do paznokci, który macie w szafce, może stać się żelem zaledwie w 60 sekund! I to nawet jeszcze lepszym!…W odróżnieniu od tradycyjnych lakierów żelowych (po których paznokcie są osłabione, kruche i wysuszone), innowacyjna technologia pozwalająca na usuwanie lakieru GelTouch przez zdjęcie naniesionej na paznokieć warstwy jest niekłopotliwa i nieszkodliwa, i pozostawia nie uszkodzone, zdrowe, naturalne paznokcie! Teraz manicure żelowy może być stosowany tak często jak chcemy, bez martwienia się o jakiekolwiek szkodliwe konsekwencje!
Pomyślcie: można teraz stworzyć swój własny lakier żelowy!… Bez ograniczeń, z jakiegokolwiek lakieru, kiedykolwiek i gdziekolwiek!.. W domu lub W PODRÓŻY! Lakier GelTouch, o trwałości do 10 dni, wyglądający jak żel, w dotyku jak żel, posiada wszelkie zalety żelu bez jego niedogodności. Tańszy, szybszy, prostszy i łatwiejszy do usunięcia – GelTouch to coś co absolutnie TRZEBA MIEĆ!

Zarówno dla koneserek jak i nowicjuszek w dziedzinie manicure, GelTouch to osobisty salon manicure w pudełku! Na początek, malujemy paznokcie jak zwykle, z użyciem lakieru ulubionej marki lub w ulubionym kolorze (można również nanieść GelTouch bezpośrednio na oczyszczone, naturalne paznokcie dla uzyskania zjawiskowego efektu manicure żelowego). Czekamy 20-30 minut do wyschnięcia lakieru na paznokciach (dobre rzeczy spotykają tych, którzy potrafią czekać!). Kiedy lakier wyschnie całkowicie (uwaga…to naprawdę ważne, lakier musi być suchy jak pieprz!), nanosimy cienką warstwą GelTouch Top Coat. Następnie utwardzamy paznokcie pod lampą LED przez 60 sekund… Powtarzamy czynność (dla uzyskania maksymalnej trwałości)! Dla uzyskania nieskazitelnej powierzchni i długotrwałego efektu, należy zawsze zapewnić „uszczelnienie” warstwy GelTouch nanosząc pewną ilość produktu horyzontalnie na wolny brzeg paznokcia przed rozpoczęciem utwardzania go pod lampą przez 60 sekund. Na koniec, ścieramy kleiste pozostałości z każdego paznokcia przy użyciu płatków oczyszczających (Gel Cleansing Wipes)…

I oto mamy, w jakże prosty sposób, błyskawicznie, naprawdę seksowne, doskonałe paznokcie żelowe! Kiedy chcemy je usunąć, to po prostu zdejmujemy warstwę GelTouch z paznokci (lub…jeśli wystąpią jakieś trudności z usunięciem jej w ten sposób, zwilżamy lekko paznokcie jakimkolwiek zmywaczem do paznokci na bazie acetonu – nie więcej niż 60 sekund powinno wystarczyć – aby rozluźnić wiązania z podłożem przed oderwaniem).

Spróbujcie! Śmiało! Efekt jest tego wart i wiemy, że go pokochacie! Nie zapomnijcie o zamieszczeniu opinii lub przesłaniu zdjęcia Waszego cudownego manicure poprzez Twitter, Facebook lub Instagram! Z przyjemnością zapoznamy się z Waszymi opiniami!

Lakier GelTouch dostępny jest w 5 odmianach: GelTouch Clear Top Coat (przezroczysty, wchodzący w skład Zestawu Startowego) i w 3 wariantach brokatowych: złotym, srebrnym i brązowym (Gold, Silver and Bronze) oraz GelTouch Matte, nadający paznokciom efekt matowy. Wypróbuj jeden z naszych  lakierów dla uświetnienia swojego manicure i nadania mu jednocześnie efektu manicure żelowego!