• Lampa UV LED 9W

  39.99  z VAT
  Nowoczesna lampa LED 9W. Stanowi idealny wybór dla osób, które chcą wykonywać manicure hybrydowy i żelowy w zaciszu własnego domu. Diody LED najnowszej generacji, pozwalają na utwardzenie wszystkich lakierów hybrydowych oraz żeli GelTouch. Łatwa w czyszczeniu, prosta w eksploatacji, o ciekawym wzornictwie.
 • Mały ale skuteczny – Zestaw Startowy GelTouch Mini Starter Kit  zmienia paznokcie pomalowane JAKIMKOLWIEK lakierem w paznokcie żelowe. Przydatny zawsze, wszędzie, dla dziewczyn zawsze w biegu. Lampka w rozmiarze mini, lecz silna, utwardza każdy palec w kilka sekund dając długotrwały, efektowny manicure, a połączenie USB oznacza, że gdziekolwiek jesteśmy, możemy ją po prostu podłączyć, włączyć, aby uzyskać efekt jak z profesjonalnego salonu manicure. Zestaw startowy zawiera wszystko co potrzebne: lampę LED, lakier GelTouch Top Coat, przewód USB i płatki oczyszczające. Zobacz jak działa GelTouch i jak go stosować » kliknij tutaj
 • Out of stock

  GelTouch Zestaw Startowy

  199.00  z VAT
    Zestaw Startowy GelTouch zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania manicure: ładną lampę LED o mocy 9W; buteleczkę naszego klasycznego przezroczystego lakieru GelTouch Clear Top Coat i porcję płatków oczyszczających – do starcia na samym końcu lepkiej warstwy i odsłonięcia lśniącego manicure żelowego. Lakier GelTouch zamienia KAŻDY lakier do paznokci w trwały manicure żelowy o wysokim połysku w ciągu zaledwie 60 sekund! Jego trwałość wynosi do 10 dni!